Rauty, firemní akce, catering

Připravíme rauty pro vaše firemní a společenská setkání, občerstvení pro firemní eventy a účastníky školení. Cateringové služby poskytujeme také mimo prostory naší restaurace.

Rauty

Připravíme pro vás klasické i tématické rauty pro všechny druhy firemních a společenských událostí, a to jak v prostorách naší restaurace, tak na vámi určeném místě. Pro akci zajistíme občerstvení formou rautu, cateringové vybavení, obsluhu, a dále na základě vašich požadavků např. výzdobu a další služby dle dohody.

Catering

Zajistíme cateringový servis pro vaše firemní a společenské akce, večírky, svatby, plesy, promoce, dětské oslavy, vernisáže a další akce. Doporučíme vám a společně s vámi sestavíme menu přesně na míru vaší akci, zdarma zpracujeme cenovou kalkulaci. Catering nabízíme v maximální kapacitě 150 až 200 osob. Café Restaurant Bibus poskytuje cateringové služby v Brně a okolí.

Firemní akce a školení

Na vaše přání zajistíme pohoštění (coffe break) pro různé firemní akce – konference, porady, semináře a školení, firemní eventy. Víme, že pracovní obědy nejsou jen o jídle, ale u dobrého jídla jde všechno líp. Prostory restaurace Café Restaurant Bibus jsou ideálním místem pro vaše obchodní schůzky i rychlé pracovní obědy.

CafeBibus.cz » Služby » Rauty, firemní akce, catering

Pozor!!!!!!!!

!!!!!!!!!!VE STŘEDU 15.9.2021 JE RESTAURACE OD 11.40 h CELÁ ZADÁNA NA SOUKROMOU AKCI A

VÝDEJ POLEDNÍHO MENU JE OD TÉTO DOBY POUZE V JÍDELNĚ !!!!!!!!!!

Restaurace bude otevřena od 31.5.2021 ve všední dny v době od 10:3o h do 15:3o h !!!!

Kapacita restaurace je nově pouze 24 hostů z důvodu nedostatku personálu..