Rauty, firemní akce, catering

Připravíme rauty pro vaše firemní a společenská setkání, občerstvení pro firemní eventy a účastníky školení. Cateringové služby poskytujeme také mimo prostory naší restaurace.

Rauty

Připravíme pro vás klasické i tématické rauty pro všechny druhy firemních a společenských událostí, a to jak v prostorách naší restaurace, tak na vámi určeném místě. Pro akci zajistíme občerstvení formou rautu, cateringové vybavení, obsluhu, a dále na základě vašich požadavků např. výzdobu a další služby dle dohody.

Catering

Zajistíme cateringový servis pro vaše firemní a společenské akce, večírky, svatby, plesy, promoce, dětské oslavy, vernisáže a další akce. Doporučíme vám a společně s vámi sestavíme menu přesně na míru vaší akci, zdarma zpracujeme cenovou kalkulaci. Catering nabízíme v maximální kapacitě 150 až 200 osob. Café Restaurant Bibus poskytuje cateringové služby v Brně a okolí.

Firemní akce a školení

Na vaše přání zajistíme pohoštění (coffe break) pro různé firemní akce – konference, porady, semináře a školení, firemní eventy. Víme, že pracovní obědy nejsou jen o jídle, ale u dobrého jídla jde všechno líp. Prostory restaurace Café Restaurant Bibus jsou ideálním místem pro vaše obchodní schůzky i rychlé pracovní obědy.

CafeBibus.cz » Služby » Rauty, firemní akce, catering

Vážení hosté,

od 9.12. do 20.12. 2019 bude restaurace otevřena vždy pouze do 14:00h!!!!

Poté je každý den celá zadaná na firemní vánoční večeře.

Letos je opět možnost objednat si vánoční rybí(lososovou) polévku 1L/99 kč a

dva druhy bramborového salátu,s majonézou 1kg/95kč a bramborovo-celerovo-okurkový s petrželkou 1kg/89 kč

Lososové filety bude možné objednat až poslední týden před vánoci !!!

Objednávky prosím pouze na e-mail: info@cafebibus.cz

Vánoční otevírací doba jídelny a restaurace v roce 2019-20 je následující…

Jídelna – od 24.12. 2019 zavřeno až do 1.1.2020

Restaurace – od 24.12. 2019 zavřeno až do 1.1.2020