Svatby a rodinné oslavy

Svatba, narozeninová oslava či smuteční hostina patří ke zvláště slavnostním příležitostem. Dojmy z těchto oslav si lidé často pamatují až do konce života. Dobré jídlo a příjemné prostředí restaurace jsou základními předpoklady vydařené akce!

Svatební hostiny

Plánujete svatbu? Hledáte restauraci v Brně pro uspořádání svatební hostiny?

Café Restaurant Bibus nabízí příjemné prostředí nekuřácké restaurace o kapacitě 50 míst k sezení. Pomůžeme vám s plánováním svatební hostiny, zdarma zpracujeme kalkulaci nákladů. Na vaše přání zajistíme květinovou výzdobu a dekoraci stolů. Sestavíme svatební menu podle vašich představ, navrhneme vám kombinace jídel a nápojů vhodné pro tuto příležitost. Skvěle vám uvaříme. Postaráme se o to, abyste se vy i vaši svatební hosté u nás cítili dobře. Zkrátka uděláme vše proto, aby se váš Velký den vydařil.

Oslavy narozenin

Oslavte u nás své životní jubileum! Prostory restaurace Café Restaurant Bibus poskytují ideální prostředí pro malé i větší narozeninové oslavy. Ke slavnostní tabuli usadíme až 50 osob. Ať už máte v plánu velkou oslavu narozenin, dětskou narozeninovou párty, menší oslavu v rodinném kruhu a nebo jen sváteční oběd, věříme, že naše jídlo a vstřícná profesionální obsluha přispějí k příjemné atmosféře vaší oslavy.

Smuteční hostiny

Klidný a reprezentativní interiér naší restaurace je také důstojným místem pro setkání pozůstalých. Pro uspořádání smuteční hostiny nabízíme příjemné nekuřácké prostředí o kapacitě až 50 míst, restaurace má bezbariérový přístup. Krematorium Brno a restaurace Cafe Restaurant Bibus leží nedaleko sebe, dobrá dopravní dostupnost vám umožní snadný přesun od Ústředního hřbitova na smuteční hostinu.

Promoce a další oslavy

Slavíte promoci nebo křtiny? Důvodů pro oslavy není nikdy dost! Pomůžeme vám s uspořádáním vaší oslavy, na přání vám navrhneme speciální menu, zdarma zpracujeme kalkulaci nákladů. Máte-li jakékoliv dotazy – kontaktujte nás!

CafeBibus.cz » Služby » Svatby a rodinné oslavy

Vážení hosté,

od 9.12. do 20.12. 2019 bude restaurace otevřena vždy pouze do 14:00h!!!!

Poté je každý den celá zadaná na firemní vánoční večeře.

Letos je opět možnost objednat si vánoční rybí(lososovou) polévku 1L/99 kč a

dva druhy bramborového salátu,s majonézou 1kg/95kč a bramborovo-celerovo-okurkový s petrželkou 1kg/89 kč

Lososové filety bude možné objednat až poslední týden před vánoci !!!

Objednávky prosím pouze na e-mail: info@cafebibus.cz

Vánoční otevírací doba jídelny a restaurace v roce 2019-20 je následující…

Jídelna – od 24.12. 2019 zavřeno až do 1.1.2020

Restaurace – od 24.12. 2019 zavřeno až do 1.1.2020