Svatby a rodinné oslavy

Svatba, narozeninová oslava či smuteční hostina patří ke zvláště slavnostním příležitostem. Dojmy z těchto oslav si lidé často pamatují až do konce života. Dobré jídlo a příjemné prostředí restaurace jsou základními předpoklady vydařené akce!

Svatební hostiny

Plánujete svatbu? Hledáte restauraci v Brně pro uspořádání svatební hostiny?

Café Restaurant Bibus nabízí příjemné prostředí nekuřácké restaurace o kapacitě 50 míst k sezení. Pomůžeme vám s plánováním svatební hostiny, zdarma zpracujeme kalkulaci nákladů. Na vaše přání zajistíme květinovou výzdobu a dekoraci stolů. Sestavíme svatební menu podle vašich představ, navrhneme vám kombinace jídel a nápojů vhodné pro tuto příležitost. Skvěle vám uvaříme. Postaráme se o to, abyste se vy i vaši svatební hosté u nás cítili dobře. Zkrátka uděláme vše proto, aby se váš Velký den vydařil.

Oslavy narozenin

Oslavte u nás své životní jubileum! Prostory restaurace Café Restaurant Bibus poskytují ideální prostředí pro malé i větší narozeninové oslavy. Ke slavnostní tabuli usadíme až 50 osob. Ať už máte v plánu velkou oslavu narozenin, dětskou narozeninovou párty, menší oslavu v rodinném kruhu a nebo jen sváteční oběd, věříme, že naše jídlo a vstřícná profesionální obsluha přispějí k příjemné atmosféře vaší oslavy.

Smuteční hostiny

Klidný a reprezentativní interiér naší restaurace je také důstojným místem pro setkání pozůstalých. Pro uspořádání smuteční hostiny nabízíme příjemné nekuřácké prostředí o kapacitě až 50 míst, restaurace má bezbariérový přístup. Krematorium Brno a restaurace Cafe Restaurant Bibus leží nedaleko sebe, dobrá dopravní dostupnost vám umožní snadný přesun od Ústředního hřbitova na smuteční hostinu.

Promoce a další oslavy

Slavíte promoci nebo křtiny? Důvodů pro oslavy není nikdy dost! Pomůžeme vám s uspořádáním vaší oslavy, na přání vám navrhneme speciální menu, zdarma zpracujeme kalkulaci nákladů. Máte-li jakékoliv dotazy – kontaktujte nás!

CafeBibus.cz » Služby » Svatby a rodinné oslavy

Pozor!!!!!!!!

!!!!!!!!!!VE STŘEDU 15.9.2021 JE RESTAURACE OD 11.40 h CELÁ ZADÁNA NA SOUKROMOU AKCI A

VÝDEJ POLEDNÍHO MENU JE OD TÉTO DOBY POUZE V JÍDELNĚ !!!!!!!!!!

Restaurace bude otevřena od 31.5.2021 ve všední dny v době od 10:3o h do 15:3o h !!!!

Kapacita restaurace je nově pouze 24 hostů z důvodu nedostatku personálu..