Svatby a rodinné oslavy

Svatba, narozeninová oslava či smuteční hostina patří ke zvláště slavnostním příležitostem. Dojmy z těchto oslav si lidé často pamatují až do konce života. Dobré jídlo a příjemné prostředí restaurace jsou základními předpoklady vydařené akce!

Svatební hostiny

Plánujete svatbu? Hledáte restauraci v Brně pro uspořádání svatební hostiny?

Café Restaurant Bibus nabízí příjemné prostředí nekuřácké restaurace o kapacitě 50 míst k sezení. Pomůžeme vám s plánováním svatební hostiny, zdarma zpracujeme kalkulaci nákladů. Na vaše přání zajistíme květinovou výzdobu a dekoraci stolů. Sestavíme svatební menu podle vašich představ, navrhneme vám kombinace jídel a nápojů vhodné pro tuto příležitost. Skvěle vám uvaříme. Postaráme se o to, abyste se vy i vaši svatební hosté u nás cítili dobře. Zkrátka uděláme vše proto, aby se váš Velký den vydařil.

Oslavy narozenin

Oslavte u nás své životní jubileum! Prostory restaurace Café Restaurant Bibus poskytují ideální prostředí pro malé i větší narozeninové oslavy. Ke slavnostní tabuli usadíme až 50 osob. Ať už máte v plánu velkou oslavu narozenin, dětskou narozeninovou párty, menší oslavu v rodinném kruhu a nebo jen sváteční oběd, věříme, že naše jídlo a vstřícná profesionální obsluha přispějí k příjemné atmosféře vaší oslavy.

Smuteční hostiny

Klidný a reprezentativní interiér naší restaurace je také důstojným místem pro setkání pozůstalých. Pro uspořádání smuteční hostiny nabízíme příjemné nekuřácké prostředí o kapacitě až 50 míst, restaurace má bezbariérový přístup. Krematorium Brno a restaurace Cafe Restaurant Bibus leží nedaleko sebe, dobrá dopravní dostupnost vám umožní snadný přesun od Ústředního hřbitova na smuteční hostinu.

Promoce a další oslavy

Slavíte promoci nebo křtiny? Důvodů pro oslavy není nikdy dost! Pomůžeme vám s uspořádáním vaší oslavy, na přání vám navrhneme speciální menu, zdarma zpracujeme kalkulaci nákladů. Máte-li jakékoliv dotazy – kontaktujte nás!

CafeBibus.cz » Služby » Svatby a rodinné oslavy

Vážení hosté !!!!

dnes 8.3. 2024 je restaurace od 13 h zadána na soukromou akci !!!

POZOR !!!!

Od 5.2. 2024 již nefungují pevné linky, pouze mobilní čísla a na ty volejte pouze v době 9.00 – 15.30 h od Pondělí do Pátku !!!!

Nové číslo do jídelny je – 724 555 605

Do restaurace – 725 810 180

Mobilní číslo Non stop je – 728 349 666